| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dříve se mi často opakoval sen, který se mi teda už dlouho nezdál, resp. možná se mi zdá pořád, ale nevzbudím se z něj. Když mě vzbudí budík, VŽDY se mě vytrhne ze sna. Mám úplně bláznivé barevné sny, které mají reálný základ, bavím tím okolí. Ten opakující se sen byl, že jsem byla doma ve svém původní rodině a pak se objevilo hrozící nebezpečí, zpravidla nějací útočníci, vojáci, nacisti, lupiči, prostě banda, která jde normálně předním vchodem. No a já se snažím z toho našeho bytu utéct z druhé strany. Úplně reálně slézám po hromosvodu vždy na spodní balkon a pak na další pod ním. Pak utíkám co nejdál od toho našeho domu a schovám se. Pak tak různě utíkám krajinou a většinou v nějaké fázi ukrývání se vzbudím. A pak se mi zdají různé varianty na to, co se stalo nebo stane. Párkrát se mi zdál film, který jsem viděla až za delší dobu potom. Naposledy ze série Bílá princezna. To se mi udělalo až zle, zdál se mi ten kousek s popravou prince a lehce slabomyslného vévody. V tom mém snu jsem byla ten princ a uklidňovala za ruku toho vévodu. Pak nás oba sťali. Když jsem se probudila, tak jsem byla bez sebe hrůzou, co to může znamenat. No a tak za půl roku, rok jsem viděla tento film a vybavilo se mi to. Dodnes netuším, jestli jsem na to mohla někde vidět upoutávku, nebo jak je to možné, a zdálo se mi to stopro ještě před tím, než to dokončili, dívala jsem se i na rok natočení. Ale protože to není poprvé, co se mi zdálo něco než se to stalo, tak to prostě považuju za něco jako dejavu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.