| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, nevím kam s tím, tak se zeptám tady. O co jde? Začnu takovým malým životním příběhem. Momentálně se mi 26 let, děti ještě nemám.
Vyrůstal jsem bez otce, vychovávala mě mamka s babičkou a dědou. Dětství jsem měl opravdu úžasné. Časem jsem se začal ptát na tátu, ale nikdo o něm nechtěl mluvit. Až jsem byl "velký", tak mi máma vše řekla, co to bylo za člověka a jak se mě chtěl zbavit. Uplynul nějaký čas a máma potřebovala více peněz na mou školu. Našla si právníka a přes něj vyhledala mého otce zkrz alimenty, které v životě neplatil. Nechtěla po něm dluhy, ale prostě ať platit začne. Bylo mi asi 15 let a to jsem se poprvé o svém otci dozvěděl více informací, jeho jméno , práci a podobně. I přes toto info jsem ho nechtěl ani vidět. Sešel se rok s rokem, mamka našla parádní práci a s penězi to bylo mnohem lepší. Když mi bylo 18, tak mi otec znovu přestal alimenty platit i přes to, že jsem dále studoval. Máma mi řekla že už jsem dospělý a že jsou to už moje peníze, ať si to vyřídím sám, dala mi kontakt na právníka a tam jsem se poprvé v životě dozvěděl, že z otcové strany mám sestru.
Jde o tu sestru, co jsem se zatím dozvěděl, tak její mamka to měla úplně stejně jako moje. Ale je zde háček, vychovávala ji společně s chlapem (přítelem, později myslím že i manželem), kterého nejspíše ta holka považuje za svého biologického otce, i když její rodiče vědí, že to tak není. Vůbec netuší, že má nějakého bratra (mě) ze strany jejího pravého biologického otce. Ani nevím jak se jmenuje, ale pátrám po ní už několik měsíců a zjistil jsem jak se jmenuje její máma a kde zhruba bydlí (znám pouze název vesnice). Teď o co mi jde ... Chci ji vidět, poznat ji, je to už dospěla holka. Ale říct ji pravdu by bylo neférové vůči muži, ktereho považuje od malička za svého biologického otce. Čím více vím o ní, tím více ji chci vidět a říct ji: ahoj sestřičko. Sestru jsem od malička chtěl, ale bohužel po zkušenostech s mým "otcem" mamka žádného chlapa nechtěla. Jak se mám zachovat? Najít její mámu a pak ? Domluvit se s ní ? A když nebude souhlasit aby se dozvěděla pravdu ?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.