| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, já si zpětně uvědomila, kdy mi lékaři snížili dávky a pak nová lékařka ještě víc. Brávala jsem 150ug a teď mám mít 88ug. Už je to pár let, ty změny jsou pomalé a ze začátku nenápadné, ale vlatsně od té doby přibírám (a kdysi to bylo 10kg za 3 měsíce) pořád i přes všechny snahy - maximálně když jím extra dietně tak nepřiberu, ale prostě nehubnu.
V lednu jsem si teda sma navýšila a poměrně rychle jsem viděla zlepšení - hlavně teda s těmi náladami a únavou a přestaly mě bolet šlachy (ne že by se úpně vyléčili ale velký pokrok). Teď teda bych možná ještě potřebovala navýšit, mám toho hodně v práci a velký stres. Měla jsem nějaké srdeční arytmie a i to mě přešlo, takže rozhodně se k původní dávce nevrátím. Na endo mi lékařka nic neřekla, že by bylo vidět, že moc hormonu - výsledky v normě.
Imunolog se zlobil, že nám (mě a dcerám) dává moc nízké dávky, že nám může dávat zcela bezpečně mnohem vyšší, že TSH má normu dost širokou a u autoimunitních zánětů je žádoucí, aby byl co nejnižší. Prý máme změnit lékařku... no ale v Praze je všude natřískáno, čekací doby půl roku a já jsem ráda, že k ní můžeme všechny najednou....dceři navyšuje dle mého přání (je obézní), takže si myslím, že ty tabulky tak přísné nejsou. Prostě lékaře popros, že to vyzkoušíte, jestli se budeš cítit lépe. Mě vždy vyhověla, ale teĎ jsem se nechtěla dohadovat (mám nervy nadranc) a navýšila sama. Není to teda košér, ale minimálně 2 lékaři mi už řekli, že si dávky může pacient upravovat dle svých pocitů, ročního období atak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.