| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bouřko, jo, ty etue místo penálu jsou taky dobrá věc, váhala jsem nad ní taky, ale nakonec jsme vzali klasický jednopatrový penál a ačkoli jsem taky čekala, že to tam bude různě házet, tak naopak rovnal pastelky podle barev:-), takže těžko odhadnout...teď od 4.třídy má tu etui, ale nahoře s klopou na pár tužek - má tam pera a dvě obyč. tužky, zbytek (pastelky, nůžky, lepidlo, gumu, ořezávátko) má jen naházené vespod...jediné, co jsem si všimla, že trochu víc trpí pastelky, jak jsou naházené pohromadě, jsou častěji zlomené špičky...ono všechno má svoje, no...
Jinak Hama je kvalitní značka, ale chce to dobře vyzkoušet, většina těch modelů je docela hodně do hloubky a našeho drobka to tenkrát táhlo dozadu i prázdné, přestože nebyla nijak těžká...Emipo mu sedělo o dost líp...a nebo jsme pak dodatečně koukali na Herlitz Midi, s tou bývají lidi taky spokojení a těm menším dětem sedne hodně dobře...akorát mi připadala malá uvnitř, bála bych se, že mu to brzy nebude stačit...ale zase záleží na tom, jestli všechno tahají sem a tam, nebo jestli toho většinu nechávají ve škole...
Jinak velký výběr aktovek mají i na dracek.cz (pozor, neplést s hračkářstvím Dráčik) , měli jsme od nich aktovku a teď i ten batoh, mají toho dost a mají kamennou prodejnu kousek od metra Palmovka, kde se to dá vyzkoušet - mají všechno možné do školy a i spoustu hraček, her a různých zajímavých pomůcek...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.