| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Neříkej mi, že sousedka, která vidí, jak na tom jsou, jí neporadí, jak vyprat prádlo nebo upéct kuře nebo buchtu. Vždyť podobné práce by už měla pomalu poznávat, kdy se chce třeba učit vařit, až se vdá? Tak holt začne od toho jednoduchého a ono se to časem poddá, jestli se naučí vařit a vést domácnost, tak e o ni jednou mládenci i poperou."

No, já bych řekla, že na takový mládence, který popisuješ výše, se.e Bílej tesák.

Sorry, ale to mi přijde jak z předminulýho století, naučit se vařit a vést domácnost. ~8~. Já jsem v 15 rozhodně nevařila ani jsem neměla ambice se to učit, vařil táta, a ostatně vařit se lze naučit kdykoli pozdějí, máš-li tu potřebu, zas až tak těžký to není.

Vlastně neumím pořádně vařit ani "vést domácnost" (co to vlastně je?) dodneška, a možná proto se na mě nepřilepil žádnej mamlas, kterej by to vyžadoval, ale normální kluk, se kterým se o to dělíme.

Jako nutit mě ke "starosti o domácnost" někdo v 15, tak bych byla nešťastná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.