| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dokud jsem bydlela doma, tak nikdy u mě kluk nepřespal ani já u něj.

Až jsme se odstěhovali a měli v naprosto jiném městě svoji domácnost (kolej, privát, později už vlastní nájem), tak jsme samozřejmě jezdili k jedněm nebo druhým na návštěvu, takže to už jsme tam spávali.

S druhým partnerem ano, on bydlel (ve 30) ještě v bytě s matkou, takže tam jsem přespávala dost často, ale ona měla přítele, takže většinou byla reálně zase u něj. Měla svůj pokoj (ložnici), do toho jsem nikdy nevstoupila. Ale ano, obytnou kuchyň a společné WC a koupelnu, tu jsme užívali, i když ona byla také doma.

Současný muž u mé matky nikdy nespal, když jsme tam jeli na návštěvu, tak jsme normálně bydleli v hotelu a měli jen společný denní program. Já jsem u tchýně také samozřejmě nikdy nespala.

Bavíme-li se teda o dětech, které jsou ještě třeba na střední, čili bydlí doma u rodičů, tak tam bych to i já osobně velmi zvažovala, zda dovolím nebo ne. Ale kdyby to byl už delší vztah, slečna byla sympatická a nenarušovalo to zásadně mé soukromí, tak si to představit dovedu. Vlastně teď čekáme, kdy si velký syn dovede už "ukázat" nějakou slečnu, ale furt nic... Přespání mu ale muž určitě nedovolí, absolutně si to nedovedu představit... To spíš já jsem taková, že se za něj budu přimlouvat, pokud by to chtěl. Nikdy u nás nepřespávali ani jeho kamarádi... natož holčina.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.