| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Neznám nikoho, kdo by nikdy neměl ani rýmu nebo kašel, prostě vůbec nic.

ALe je i otázka, co všechno si představuješ pod pojmem "nemocný". Jestli situaci, kdy musíš zalehnout, nebo jestli za nemoc považuješ i rýmu.

Pokud za máš na mysli nemoc jako chřipku či angínu, tak já jsem asi ten vzorek lidí na který se ptáš. Za svůj 33 let dlouhý život jsem angínu neměla nikdy, skutečnou chřipku s horečkama taky ne. Jen jsem byla párkrát nachlazená. Rýmu jsem měla letos v zimě po několika letech. Za svůj život jsem měla jen dvě "vážnější" nemoci a to salmonelozu jako dítě a příušnice v 17 letech.

Syn je naštěstí po mě, od jeho pěti let chodíme k pediatričce pouze na preventivní kontroly po dvou letech a ona se furt nepřestává divit, jak je možný, že nemarodí. Už mi i naznačila, že práce není všechno a není dobré, aby děti nemoci přecházely. Si myslí, že syn musí nachlazení přecházet, jinak to není možný. ~8~ Antibiotika měl dvakrát asi ve třech a čtyřech letech. Od té doby nic. Ťuk, ťuk. ~;(( Je mu třináct.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.