| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moc děkuji tobě i všem ostatním za zkušenosti i povzbuzení. Budeme to muset nějak zvládnout. V domácích podmínkách se toho ani moc nebojím, vlastně až na výměnu některých pochutin za jiné (a občas mytí jednoho hrnce navíc) to nevypadá jako velký zásah do našich zvyků. Ve škole už mi také řekli, že s tím nemají problém, mají dvě další děti a jednu učitelku s celiakií, takže jsou zvyklí. Prý se snaží pokud možno vařit to samé co ostatním, jen to přizpůsobit bezlepkové dietě.
Nejvíc mám strach z výletů, cestování, táborů ... prostě z jídla mimo zaběhnutý režim. Už jsem si například zjistila, že dceřin oblíbený tábor není na celiakii zařízený. To pro ni bude velká rána, že už tam nebude moci jet. Jinak my dost cestujeme, jezdíme na výlety a často bez nějakého pevného plánu. Prostě improvizujeme, kde se nám líbí zastavíme, zajdeme do hospody nebo restaurace, jídlo nikdy nevozíme s sebou. V tom vidím ten největší problém ... Holt si budeme muset zvyknout.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.