| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chtěla bych všem moc poděkovat. Poprvé jsem psala do nějaké diskuse a nečekala jsem kolik lidí rádo pomůže, napíše názor, radu či se podělí o svou zkušenost. Velice děkuji, je to hrozně milé.
Ještě k mému příspěvku. Partner nebyl vždycky takový, zažila jsem s ním krásné časy. Teď prožívám velmi nešťastné období a uvědomuji si, že k lásce nebo vášni nikoho nepřinutím. Uvědomuji si i že jeho chování v určitých situacích není v pořádku. Ale nestává se to denně. A ani já nejsem dokonalá. ( tím to nechci omluvit ) . Taky si někdy říkám, že mě tím ponižováním chce dohnat k rozchodu, ale stále plánuje do budoucna...
Rozhodla jsem se, že prozatím zůstanu, stejně bych teď neměla kam s dcerou jít a momentálně jsem bez práce, tudíž bez příjmu. Měla jsem dobrou práci, kde jsem i dost vydělala. Šla jsem tam s tím, že mi partner pomůže s dcerou (slíbil), protože pracovní doba nebyla úplně ideální, ovšem musela jsem nakonec odejít. Partner nezvládal dceru vyzvedávat (má toho hodně a z jeho příjmu se platí hypotéka na dům, takže chápu) a mým nadřízeným se to nelíbilo..
Takže zůstávám, budu se snažit dát se ,,psychicky,, do pořádku, možná navštívím psychologa. Od září jsem se zapsala na kurzy pedagogiky (splním si tak částečně svůj sen), budu hledat práci a prozatím nějaké brigádky už mám zajištěné. Potřebuji něco našetřit a dát se dohromady a pak se uvidí....
Ještě jednou Vám všem moc děkuji!!! :-)~g~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.