| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám robot Bosh mum, dělám v něm lehká těsta, spíš piškotová a pod., majonézu )ale štve mě, že nádoba mixeru nejde rozmontovat, takže to člověk pořádně nevybere a i se to blbě myje), strouhá, mele.
Te´d jsem si po letech pořídila pekárnu. Když mi první pekárna odešla do věčných lovišť, nechala jsem se tu nahuškat, že je to krám a že je snadné a lepší péct chleba v troubě. Za 5 let jsem upekla tak 10 chlebů, teď jsme za 2 měsíce koupili jeden pecen, jinak peču denně (momentálně vychytávám kváskový). jo, z trouby je sice lepší, ale já nejsem taková hospodyně, abych denně pečovala o těsto a pak pekla. Takhle nafrkám ingredience, nemusím na nic myslet a nic dělat, jen vyklepnu hotový produkt.
Kynuté těsto mi rád mísil MM, ale co mám pekárnu, dělám ho v ní. tak hebké knedle jsme ještě neměli~R^ (ale já mám na kredenci prostor na pekárnu i na robot)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.