| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zjisti,v jakém stavu jsou omítky. jestli to dělal malíř, předpokldám, že tam nebudete mít vrstvy staré malby, kterou je nutné škrábat, nová malba by tam pak nedržela a loupala by se. pokud jsou omítky a stará malba ok, resp nikde se neloupe, můžeš na to dát rovnou novou malbu. Mám zkušenost s primalexem, hetem, ale nejlepší je dle mého barva dulux, nemusí se pak škrábat, kdybys to chtěla přemalovat, a dobře kryje. obvykle dávám 2 vrstvy.
při malování - začni malým štětcem (zárohák nebo užší štětec) okraje, rohy, u oken, u futer ... a až pak přejdeš na velkou plochu. vyber si nějaký váleček na malování, já nemám ráda moc chlupaté, ale víc by ti poradili někde v hobby marketu. to, že před malováním je potřeba vyspravit případné nedokonalosti zdí, díry, praskliny, apod, asi víš, já doporučuju nějaký tmel, zase ti poradí v hobby marketu. tmelem to místo vyplníš a pak vybrousíš smirkovým papírem, jemným.
vymalovat zvládneš, neboj, já maluju jedině sama nebo s manželem, jde o poprvé. asi to nemáme tak profi, jako od malíře, ale nám to tak stačí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.