| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak že nejí brambory, těstoviny a sladké pečivo, to by mě fakt netrápilo. Má ovoce, zeleninu, tuky, bílkoviny - za mě dobrý :-))

Ale teď vážně - za první rok života dítě váhu cca ztrojnásobí - nikdy už neroste tak rychle jako prvních dvanáct měsíců - tj. je logické, že v těch dalších letech "zpomalí".

Pokud se drží na stejné percentile s poměrem výšky / váhy, tak bych neřešila. Řešila bych pokud by se nějak prudce propadal.

Jestli chceš příklad nejedlíka, tak dcera se narodila čtyřkilová, v roce měla osm kilo, ve dvou asi deset, na začátku první třídy šestnáct, teď, na konci sedmé má 38.

Za ta léta jsme přišli na to, že nemá ráda kašovitou stravu, natahuje jí z polévek, jogurtů, omáček... bramborovou kaši by nepozřela ani za nic... Takže hodně věci zapékáme, aby to bylo křupavé, z kuřete okusuje stehna, miluje suši, stejky (haha, teď mi došlo, že má docela drahé chutě :-))
Tohle odmítání kaší a polévek začalo už někde kolem toho druhého roku, takže to prostě může být u vás i určitá vývojová fáze... třeba už chce "opravdové" jídlo a ne výživičky a kašičky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.