| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, jen takový pokec poklidný... Tak jak se u Vás rozběhl nový školní rok? Spokojenost - nespokojenost, nějaké překvapení či zklamání nebo vše nudně při starém? Už se jede naostro včetně velkých písemek, zkoušení atd. nebo se ještě dojíždí v klidném, poprázdninovém, pozvolném režimu? A co děťátka - spokojenost? Co prvňáčcci, primáni a další pro které nastala letos velká změna?

Za nás spokojenost úžasná úplně se vším, jak dítě tak já. Užívám si to jak nikdy, naprostý ráj a doufám, že to nezakřiknu a že se to nějak nezkazí. Dítě nadšené, motivované, funguje luxusně jak v hodinách ve škole, tak doma. První velké písemky a testy napsalo na plný nebo téměř plný počet bodů. Z předmětu, který začínali nově, umí po pár hodinách podstatně více a lépe, než kdysi já za rok. Jedou tedy jak draci, je to fofr a je toho hodně, včera velká vstupní písemka z jednoho předmětu + ještě jeden menší test z jiného, minulý týden taktéž velká vstupní písemka z dalšího předmětu, úkoly, projekty od prvního týdne školy resp. již hned 3. školní den v prvním týdnu byl domácí úkol a od té chvíle denně, občas se jich sejde fakt dost, ale dítě stihá, funguje parádně, o hodinách přítomno jak duchem, tak fyzicky, z výkladu si pamatuje prakticky vše ze školy, píše si super zápisky do sešitu, nadšené z učitelů, z nových kamarádů, ze všeho, navíc mají moc fajn třídní...prostě pro nás něco nevídaného, posun doslova z pekla do ráje. Máme za sebou už první rodičák - měla jsem pocit, že se s tamními rodiči znám odjakživa (ač jsem je viděla poprvé v životě), rodiče sympatičtí, normálně se chovající, normálně vypadající a s normálními a mně blízkými názory, poprvé jsem zažila rodičák trvající necelou hodinku nikoliv 2-3 hodiny, řešily se jen podstatné věci, když jsem se s jednou maminkou dala do řeči, zjistila jsem, že jsme opravdu naladěny na stejné vlně a máme na vše související se školou a výukou úplně stejný názor...pro mnoho lidí to jsou všechno asi zcela norální věci a udiví je, proč tady nad nimi chrochtám blahem, ale já toto zažívám v souvislosti se školou dítěte poprvé v životě a poté, co jsem se z toho předchozího pekla, z naprosto příšerné učitelky a z celého toho loňského stresu díky škole nakonec vpodstatě sesypala a stále nejsem ještě úplně OK, tak si to tady opravdu užívám a vážím si perfektní školy, úžasných učitelů a skvělé výuky. ~R^~s~~x~~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.