| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, díky, jdu to přečíst. Jedno dítě je bohužel 3-leté tj. o obtížích nám toho moc nepoví (a takové "špatné, unavené apod." je i teď po léčbě, ale jsou to asi tři měsíce a mezitím bylo i "dobré", a teď to může být zrovna tak nějaké viróza apod. a druhé dítě je starší, to by asi popsalo velké příznaky jako velkou únavu, bolesti, ale to ani nemělo, ani ted nemá (a má posunutý práh bolestivosti), takže také těžko říct, zda by to bylo schopné popsat. Dala jsem otestovat děti v podstatě bezpříznakové, jen to mladší bylo "špatné", pak já borelióza (s příznaky) a tak jsem dala otestovat i další dvě děti, to co se mi zdálo špatné bylo bez boreliozy, to co naprosto zdravé (to už jsem dala testovat jen pro jistotu, protože klíštat jsme měli všichni z jednoho místa, z chaty a starší děti poměrně dost), tak tomu zase vyšli výsledky tak, že naordinovala doktorka antb. Ale kontrolní testy udělat nechce. Příznaky děti ani jeden z těch přeléčených nemají nebo napopíší. Chjo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.