| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Termix, uz jsem to tu psala nekolikrat. Skolni anglictina (vcetne tady u nas) zalezi na tom, jestli reditel uzna, ze kdyz je v osnovach hlavni duraz na to anglictinu pouzivat, mluvit a psat a podle toho posuzovat znalosti do znamek, tak to (mozna) jde. Taky zalezi na tom, jak v kolektivu dalsich anglictinaru "tenhle styl" jaksi "projde". Pred lety jsem takhle byla "vystipana" z jedne skoly na vyssim stadiu - 4 ucitele jeli testovanim slovicek dle kapitoly, zkouseni gramatickych pravidel, ja dle reditelky, ktera trvala na tom, ze znamky se davaji s durazem na to, jak dite zvladne souvislost. Unavovalo mne vysvetlovat, ze ….. Deti to bavilo, pro mne to bylo hodne prace navic, a jeste k tomu diskuze s rodici, kteri radsi pocitali, kolik slovicek deti napsaly spravne. Kdyz jsem menila skolu, zjistila jsem si, kde nebudu muset spolupracovat "s tymem", a anglictinu na skole prestala ucit - jen v kurzech pro dospele.

Moje vsechny deti mluvi 4 jazyky. Deti jedne z nich mluvi 3 jazyky. 15 lety kluk mluvi anglicky jako rodily od predskolniho veku. Na gymnaziu ma z anglictiny trojku. Nedavno prinesl domu pisemku k podepsani. Dcera pani ucitelce opravila, co pani ucitelka opravila jako chybu. No, kluk to nema lehky (a pani ucitelka uz nic k podpisu neposila, ale znamkuje nadale…)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.