| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, jako nouzovka třeba do příštího týdne, než přijedou topenáři, se to určitě dá. Mám jich doma několik z dob rekonstrukce. Topí to slušně, troufnu si to nechat i přes noc zapnuté (čili bez přímého dozoru), je-li to na bezpečném místě. jedny jednu standardní místnost vyhřejou... Ale žere to fakt dost elektřiny, určitě to není na pár měsíců řešení, spíš fakt na dny. Samy o sobě ty kamínka drahý nejsou, kolem 1000 kč za jedny, kupovala jsem normálně v hobbymarketu.

Jinak teda -jestli je problém v kotli, tak ten my namontovali do týdne po zaplacení zálohy (kupovala jsem si speciální, co nebyl skladem, dováželi ho z Německa) - čili jeden den jsem vybrala (po konzultaci s jejich technikem), druhý den zaplatila zálohu, za týden přijeli namontovat.
Radiátory ti vymění klíďo hned druhý den - běžné deskové jsou běžně skladem...
Jestli ti ale samo rupla někde trupka v podlaze a bude se bourat a dávat nové, tak to je samozřejmě nadýl, o tom žádná. Nemáš servisní zásahy (asistenci) v rámci nějaké pojistky nebo platební karty? Já mám home assist v několika službách - čili nouzový zámečník, instalatér atd. - zajistí mi to ta organizace...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.