| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem 60+ a jsme s bráchou po 1,5 roce. První mimino se narodilo buď mrtvé, nebo zemřelo krátce po narození, to už nevím, doma se o tom nikdy nemluvilo, to vím od příbuzných. Brácha byl cca 2 roky po prvním, už nežijícím. Kdyby přežilo první mimino, já už bych se nenarodila. Takže rozestup 2 let byl normální i před 60 roky. I řada mých spolužáků byla v rozpětí +- 2 roky.
U jedné babičky byl rozestup dětí zpočátku po roce, ale dvě děti zemřely do 6 měsíců věku, pak se narodily další dvě, ty měly rozestup 3 roky.
Druhá babička měla dětí osm, některé se dospělosti nedožily, ale rozestupy byly asi větší.
Jedna z tet měla rozestupy cca po 7 letech, protože když vdávala nejstarší dceru, bylo nejmladšímu 6 let. Měla celkem tři děti.

Řekla bych, že rozestupy jsou naprosto nahodilé, stejně jako tomu bylo v minulosti. Jen když máš sama děti po dvou letech, tak si toho jevu prostě jen víc všímáš. Já když byla v Tunisu, taky jsem si pak víc všímala jevů a věcí, pocházejících z Tunisu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.