| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mirku, ten, kdo druhé obtěžuje, většinou neřeší, jak je jeho cíl orientovanej. A taky mu většinou nejde o sex, většinou mu jde o převahu a její demonstraci. Odtud 70 % homo-znásilnění páchaných heterosexuálníma chlapama.

Tys argumentoval, že spoře oblečená žena se nemůže divit, že ji někdo pohladí nebo jí dá ruku kolem ramen. Že si taky umíš představit, že tě krasavice zatáhne ke stolu fanoušků, protože máš tričko Bohemky.

A mě jen upřímně pobavilo, že sis představil situaci "někdo mě obtěžuje kvůli tomu, jak jsem oblečenej" ne jako chvíli, kdy ti o hlavu větší a o 20 kilo těžší ohavnej a ožralej strejda nabízí anální soulož, protože máš běžecký elasťáky a jsi na poloprázdným hlavním nádru, ale jako chvíli, kdy tě krasavice táhne ke stolu v hospodě.

Fakt je vidět, že nic netušíš o perspektivě, z jaký ženská vyhodnocuje potenciální ohrožení v někom, kdo je zatím "jen" obtěžující (tenhle blbě čumí - bude na mě mluvit? - stačím kdyžtak zdrhnout? - je tu někdo okolo? - zrychluje se mnou krok?).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.