| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Klidně napíšu, proč po tolika letech končím.
Práce mě strašně baví. Je to komunikace se zákazníky, školení, řešení jejich provozních problémů, psaní metodik, školicích textů, směrem do firmy zase komunikace s kolegy, analýzy. Problémy zákazníků, ač jsou z jedné oblasti, jsou různorodé. Zkušeností mám za ta léta na rozdávání.
Vlastně jsem si nikdy nedokázala představit, že z firmy budu chtít odejít. Zrálo to ve mně dlouho, určitě dva roky. Nejdřív jsem měla pocit, že to beze mě ve firmě nepůjde, potom jsem měla výčitky svědomí vůči zákazníkům (s některými se znám i víc než 20 let), pak jsem si říkala, že vlastně nic jiného neumím. A vloni v létě se to začalo lámat. Uvědomila jsem si, že si pořád tahám práci, nebo aspoň pracovní problémy, domů. Na jaře jsme se v práci přestěhovali. S novým prostředím jsem se nesžila. Nelíbí se mi tam, je to těsný openspace, není klid na přemýšlení a vadí mi stálý kontakt s kolegy. K tomu se přidaly zdravotní problémy, které přičítám právě tomu stěhování. A letos na podzim se budeme stěhovat znovu. Opět openspace, navíc prosklený. Navíc se před pár lety změnil vlastník firmy, postupně i vedení, je tlak na formální řešení problémů. Spokojený zákazník už není to nejdůležitější. Na podzim jsem se před jedním zákazníkem zmínila, že budu výhledově v horizontu jednoho až dvou let hledat práci a oni mi rovnou nabídli místo. Stále to zvažuji. Navíc jsem dostala nabídku, která se neodmítá, úplně odjinud.
Prostě cítím, že je čas jít jinam.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.