| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Za mne je andulka jeden z nejlepších domácích mazlíčků - nenáročná, nesmrdí. Menší nevýhoda naší jinak milé a zpěvavé andulky je to, že nechce vylétávat z klece a není metoda, jak ji k tomu přesvědčit. Zkoušela jsem dávat jídlo i hračky ven, ale ani hlad nezabral. Naštěstí máme prostornou klec.Moje andulka když jsem bylá malá dělala přesně to, co tady popisujou holky-polétávala po bytě, koupala se v dlaních,jedla s náma, při učení mi seděla na rameni,...taky okusovala tapety a papírovou lampu~:-D
1. Přeměřila jsem naši klec ze zverimexu a rozteč máme 13mm, nikdy mne nenapadlo to zkoumat a není s tím žádný problém
2. Nepořádek dělá přiměřený, tedy u nás jen v kleci. Klec máme umístěnou na stolku a z otevřené klece vede žebříček, na kterém andulka sedává. Pokud kadí, tak na ten stoleček, který setřu dětským ubrouskem během vteřiny. Klec máme s dcerou vyčištěnou do 5ti minut, čistíme 2-3krát týdně podle nepořádku, s křečkem to bylo delší, navíc mi hrozně smrděl..
3. Tip na nepořádek - ruční vysavač,dětské ubrousky, ve zverimexu jsem kupuju tekutý přípravek na čištění klecí, má několik vůní, já mám nejradši vůni dětský pudr, dlouho pak voní nejen klec, ale i celá koupelna:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.