| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, mě naštěstí začíná sezóna za víc jak 2 měsíce, jinak bych byla v háji ~:-D
Z čehož jasně plyne, že běžecky je to se mnou mizerné. Sice jsem plánovala kvalitní zimní přípravu, ale tělo bylo proti ~:( z občasně pobolívajícího palce na noze se v prosinci stala bolest při každém kroku (i pěším), fyzioterapeut našel blok v nártu (je tam jakýsi pakloubek), který se střídavými úspěchy řeším (už 2 měsíce celkem jde, jen občas zazlobí, ale nepouští mě to do kopců a těžšího terénu ~7~).
Do toho koncem ledna v rámci pracovního šílenství další blok, tentokrát kyčel/pánev, opět mnohatýdenní protahování, válcování, napravování.
Takže naběháno za 2019 187km celkem, což teda objemový trénink není ani náhodou a do rychlosti se jít bojím. Snad se dám do kupy aspoň na ty triatlony nějaké :-)

Pozitivní zprávy jsou neběžecké - v únoru týden na Mallorce jen s mužem a koly (poprvé po 12 letech bez dětí), takže něco mám naježděno a snad se podaří to trochu zužitkovat. Od února taky plavu 4× týdně, takže letos už 50km v bazénu :-)
No a podstatná věc - konečně jsem se odhodlala udělat něco s váhou (před 16 dny mě vyděsilo číslo 71), takže jsem jednak shodila zimní špek a ještě jedno kilo staršího data, aktuálně tedy 68kg, což je fajn :-) ještě tak jedno kilo a budu spokojená, držte mi palce ~;)

Všem přeju krásné běhání, hlavně ať vydrží zdraví ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.