| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, asi všechny znáte nějaké ty problémky s dě´tmi a nějak jste to přežili.Mojí holčičce je dneska rok,ale oslava byla pro malou nijaká.
Začnu tady: Přesně před rokem se mi narodila Nicolka. Úžasná holčička. U porodu jsem byla sama, protože táta se na nás vykašlal. Ten malý uzlíček byl užasný.
Když bylo Nicolce půl roku, doktorka zjistila, že má slepotu. Že sice vidí světlo, ale jen stíny. Barvy apod. jí nic neříkají. Nedávno se tady objevil "táta", že prý tenkrát uděšlal chjybu a ať mu dám ještě šanci, řekla jsem mu pravdu. Že "naše" dcera je slepá. V tom okamžiku na mě začal strašně křičet, a že prej má jinou a strašně to bolelo...

Teď už vím, že budu s malou sama a ráda.
Malá má šanci, že bude vidět, ale ta operace, bych musela zaplatit sama, protože je doktor v německu, oprej tohle jinde nedělají. Tak šetříme jak můžem a až našetříme celých 550.000,- tak pojedeme na operaci.
Držte nám palečky, snad nebude pozdě, než to našetříme.
Hodně štěstíčka vašim milovaným uzlíčkům. Chris :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.