| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kroužky jako české specifikum

tohle je komunitní web, tady si běžně všichni tykáme ~d~

s vybavením na kroužky bych to neviděla tak dramaticky. jasně, na některé je potřeba. ovšem na některé není. výběr je bohatý a vybrat se dá. u nás třeba některé z kroužků mají děti i přímo na škole, zdarma, jako nepovinný předmět.

co se týká kroužků pro dospělé, tak ty jsem nikdy nezjišťovala. ale co chodí moje děti do DDM, tak do některých kroužků berou i dospělé a ceny jsou stejné, anebo vyšší, ale pořád přijatelné. třeba ta zmiňovaná fotografie je pro děti za nějakých sedmnáct stovek na rok, pro dospělé za dva tisíce čtyřista. to mi jako likvidační částka nepřijde. nemluvě tedy o tom, že co se fotografie týká, tak když jsem byla před lety na mateřské, tak "fotokroužek" jel na jednom komunitním webu zdarma, prostě jsme se tam sešly maminy a tak nějak se daly dohromady. byly mezi námi ti, kdož o focení a zpracování fotografie věděly prd, ale byly tam i ty, které přispívaly dobrými radami, ať už k technice focení nebo k programům na zpracování digifotografie. i nějaká setkání se pořádala. kouzlo internetu, dokáže dát dohromady nadšence pro stejnou věc ;-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.