| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kroužky jako české specifikum

Vůbec nechápete text.Šlo o to,že jsou kroužky které jsou prostě dražší.Pokud se mu dítě věnuje naplno,tak nerozumím tomu,proč bych mu to jako rodič neměla platit.Někdo potřebuje luxusní dovolenou a někdo prostě investuje dítěti do sportu a těší ho jeho úspěchy.Ano,10000,- za jezdecké hodiny za pololetí je směšná částka,ale to vy asi nemůžete pochopit.Vidím nejen ty peníze,ale také to co za ně dostává mé dítě.Sama,kdybych si toho koně měla koupit bych se na částku 10000,- rozhodně nedostala,protože pořizovací cena koně by jí daleko převyšovala.A nemyslím si,že je dítě nějak rozmazlené .Mimochodem,měsíc dítěte,které závodně jezdí na koni hravě převýší částku 50000,- a znám spoustu samoživitelek,které mají 3 zaměstnání,aby byly schopné tuhle částku měsíčně dítěti hradit.Jejich děti jsou normální děti,samostatné,úspěšné a šťastné a dobře si uvědomují,co pro ně matky dělají.Vědí,že je vždy něco za něco a v oblečení ve kterém chodí,by některé děti zdejších pisatelek nevyšly ani k popelnicím.Je to otázkou priorit a každý je máme někde jinde.Já jsem si nopřizovala děti,proto,abych si užívala,ale proto,že jsem jim chtěla dát to nejkvalitnější vzdělání,koníčky které je baví a smysluplný život.Každé dítě si mohlo vybrat co chtělo.Jeden koníček,pro vás drahý a druhý levný.Nakonec skončily jen u jednoho,protože ať je to hudba či koně,vše zabere jejich veškerý volný čas a jsou rádi,když večer trefí postel.Dělají to dobrovolně a rádi a rozhodně nechtějí přestat.Ano,mám více zaměstnání,ale nevyměnila bych spokejenost dětí ani za dovolenou u moře ani za luxusně vybavený byt.Prostě mou prioritou je spokojenost dětí.Mimochodem všechny mají od 10-ti let brigádu a všechny velmi dobře znají hodnotu peněz.ˇUspěšný člověk je jen ten,co dělá co ho baví.A tak je to i v práci.Mimochodem,nedávno jsem četla článek,že dítě ve věku 12-16 let za oblečení a zábavu(kino,posezení s kamarády,apod)utratí měsíčně 5 tisíc.Takže pokud to investuje do vzdělání a kroužků pro určité zdejší pisatelky je rozmazlené?Pokud jsou děti tak dobré,že sportují nebo hrají na mezinárodní úrovni,tak prostě jako inteligentní rodič je podpořím i za cenu svého živoření.I když to ,že nejezdím po dovolených k moři a v zimě do Alp mě skutečně netrápí.Fakt mi přijdou směšné matky co brečí,že jsou bez peněz a pak z nich vypadne,že je Alpy stály 50000 a moře 80000 a pak kňourají,že mají zaplatit za pololetí hudebku ve výši 3000,- a pronájem nástroje 1200,-.Nebo blbečkové tatínci v hospodě obdivují Sáblíkovou,jak jí to jezdí a přitom mají doma dost často velmi talentované dítě,které by úspěchy mělo taky,ale tatínek mu ty tréninky prochlastá v hospodě nebo maminka prohulí.Až tu budete zase vykládat o tom,že rodiče Sáblíkové to moc nestálo,tak si zkuste někdy pustit staré dokumenty,jak vypadal byt Sáblíků a bude vám jasné,že tomu obětovali všechno.On ten úspěch zadarmo není.A děti,které skutečně dřou a trénují 7 dní v týdnu nemůžou být rozmazlené.Nelze to.Mají školu,tréninky a disiplínu,o které by se některým vašim dětem mohlo jen zdát.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.