| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Hledáme pro svoji dceru tu nejlepší cestu

Můžu ti klidne popsat svou zkušenost nadaného dítěte, vzdělávaného v normální základce:
1. třída: ach jo, to je zase prúda. Spolužáci se snaží zapamatovat si písmenka, mně to těžce neba, tak si aspoň potají čtu pod lavicí. Když mě paní učitelka vyvolá, musí mi někdo ukázat, kde se teda čte. Přečtu kousek, paní učitelce to stačí, tak čtou i ostatní a já se vracím k četbě pod lavicí. Kdybych se nad tím aspoň nemusela tak hrbit a mohla si to dát na lavici.
9. třída: kdyby nebyly příjmačky na střední školu, které nás nutí se aspoň opakovat matiku a češtinu, tak bych se ve škole unudila k smrti. Učebnice mám kompletně přečtené, jediným vzrůšem je teda ta matika a čeština a pak laborky, tam se aspoň děje něco zajímavého.
4. ročník střední školy: ještě že bude ta maturita, to mně aspoň nutí si něco pročíst.
2. ročník vysoké školy: kurňa, to je v čudu, já se za těch xx let školní docházky vůbec nenaučila se učit! Vždycky mi stačilo to, co jsem pochytila ve škole. Budu se na to učení muset apoň trochu podívat.
Po státnicích: dala by se teď vystudovat ještě nějaká střední škola? Po tom objemu, co jsme zvládli na státnice, bych maturitu na střední škola dala tak za měsíc, Jediné, co by mi teda chybělo, by byla praxe.
Dodatek: i když byli mezi spolužáky na základce někteří slabší, moji kamarádi to nebyli. Nějak jsme neměli společné zájmy. Nejlepší byla vysoká škola, tak jsme byli kamarádi všichni a dodneška se scházíme, i když už jsme xx let ze školy venku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.