| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bít, či nebít? Tři hlavní důvody, proč je vhodné a užitečné bít děti!

Tak tedy pokud se hledá někdo, kdo má více malých dětí za sebou, jsem tu! Máme děti v rozmezí 1,5 - 10, tj.necelé 2 roky po sobě. Začnu tím, že trestat děti fyzicky je mi velmi nepříjemné a vždy se snažím zkusit vše ostatní. Je to vyčerpávající. Je to furt dokola. Ti mladší se učí, ti starší vědí. Pokud by šlo jen o oblékání a uklízení, přijdu si často jak naprostý idiot! Pořád dokola opakují to samé, vysvětluji, motivují i vyhrožuji...Kdo má dvě děti, tak si asi jen těžko dokáže představit, co VSECHNO za situace během dne může nastat. Strojení bych řadila mezi prkotiny, které se dají řešit různě. Co ale "stádové chování", "vzpoura", řetězová reakce...a mnoho dalších situací. Byly doby, kdy jsem cítila, že nemám všechny děti pod kontrolou tak, jak by to mělo být, tj.někdo by někam utekl, spadl, rozbil něco aj. Nemohla jsem tedy nikam jít. Leda, že bych ty děti dokázala "spacifikovat" a mít to pod kontrolou. K tomu nelze jen pořád vysvětlovat, ale umět to s autoritou. Článek se mi moc líbí a je to ideál. Těžko ale říct, co v této nedokonalé době s nedokonalými rodiči i dětmi je to nej řešení. My musíme být vynalézaví a naše metody různě měnit, inovovat, přizpůsobovat. Aniž bych se nějak chválila, lidé jsou z našich dětí často paf. Nechápou to, že to jde s úsměvem...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.