| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Naučila jsem se bránit

To je záměr. Lobování za neziskovky nejen ve školství. Ministerstvo školství jimi bylo za panování Valachové doslova prolezlé. Stejně tak i MPSV za vlády Marksové - Tominové. Určitě dnes pracuje pro neziskový sektor. Nic jiného totiž neumí. Předtím vedla odbor na MPSV pro rovné příležitosti, absolventka gender studií. Paní Valachová potom důležitě vedla právní oddělení v Kanceláři ombudsmana a poté při vládě se zajímala o práva pouze naší menšiny. To je dnešní Evropa asi dvacet let před zánikem. Možná krach přijde dřív. Viz. Itálie, Španělsko, Belgie (Vlámsko a Valonsko), Spojené království již odchází. Následovat bude imigranty napěchované Nizozemí, Švédsko a nakonec padne Německo. Majdan neskončil na Ukrajině, nyní se přesouvá na Slovensku a i zde jsou ovce naháněni do ulic (viz kauza pana Ondráčka). Pěkně jim to dnes osvětli, co jsou naši "demokraté" zač. Žumpa, slovy pana Ondráčka. Cítím, že ve vzduchu jsou v blízké budoucnosti velké společenské otřesy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 54.80.58.121
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.