| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Předmanželská smlouva

27.1.2015 20:44:06 Tomáš Havel

Předmanželská smlouva

Můj názor co se týče platnosti předmanželské smlouvy a exekucí je takový, že pokud někdo uzavřel tento typ smlouvy před rokem 2014, neměla by se ho přece dotýkat nějaká úprava zákona v exekučním zákoně po r. 2014 a měla byse řídit zákony do té doby vydanými...připadá mi to velmi antiústavní...přece pokud Vám partner dluh zatají,proč by měl někdo Vám zabavovat věci, dělat exekuci na plat nebo zasílat i do zaměstnání a dělat Vám ostudu (milý páni ex. asi nechápou,že nejen že Vám nevinnému zabaví věci,šáhnou na plat,ale můžou Vás za to i vyhodit z práce i když nic nedlužíte)a vystavovat Vás stresu???!!! Kdysi přece platilo,že pokud jste spáchal zločin před změnou zákonů, byl jste souzen dle zákona za jehož platnosti jste něco spáchal....je to logické..každopádně pokud je pravdou, že předmanželská smlouva je jen cár papíru, měl by stát vrátit peníze za danou smlouvu....nebyla levná!!!! Vlastně bych pak mohl žalovat stát, že mě okradl....smlouva neplatí a peníze mi nikdo nevrátil...a to že já pak mám dokazovat co je moje a není moje,ničit si nervy problémy za které nemůžu...to je vrchol zhovadilosti tohoto antisociálního režimu, který vymýšlí jak ze střední vrstvy udělat chudáky....pak asi název pohádky smyšlené postavy Járy Cimrmanna "Jak chudák , do ještě větší nouze přišel" se stane realitou...Od roku 1989 jsme spadli ještě do větších hoven než jsme byli před tím..tenkrát dle mého názoru stačilo mlčet a nechtít jezdit na západ...když to tak vezmu,tenkrát vás nepustili a dneska na to nemáte...

T.H.
Odpovědět
Názory k dotazu (1 názorů)
Předmanželská smlouva Tomáš Havel 27.1.2015 20:44

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.