| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Bydlení s tchánovci

27.7.2015 10:53:50 charlie

bydlení s tchánovci

Dobrý den všem, chci se s Vámi poradit ohledně jednoho vážného životního tématu bydlení s tchánovci. Prosím poradte, podělte se o Vaše zkušensoti, s přítelem jsme spolu už přes tři roky, nyní ještě bydlíme v bytě, ale do budoucna (cca 5 let) se budeme muset stěhovat k jeho rodičům na dům, kde má vlastní patro, dům je bohužel starý,a prozatím od rodičů, a vůbec se mi to tam nelíbí,ani prostředí ani důmů, o všech větších rekontrukcích se budeme muset s rodiči radit. Otec je starý konzervativní a ubrblaný, nemá rád změny a tvrdí, že my bychom se měli přizpůsovat, tchýně už mě umírněnější, často i otce zpracuje, ale já už nyní cítím problémy,když řekneme, že se tam chceme něco jinak, hlouposti,(zvlášt posezení na zahradě) cítím z nich uraženost,po chvíli to přejde, ale cítím už nyní napjatost, tchýni mi říká, že s otcem to tak je, že ho mám ignorovat.Ale já cítím,že to tam psychicky nezvládnu, mám ráda své soukromí, zařídit si vše dle sebe, uvědomuji si jejich jiné životní styly a názory. Prozatím jsme bezdětní, ale dítě plánujeme, jeho rodiče jsou v důchodu, čili neustále za zadkem, hlavně na společné zahradě,chodím nám neustále sdělovat, co vypěstovali atd. vadí mi jejich neustále hloupé a každodenní řeči o tom stejném(zahrada slevy v obchodě), obávám se také, jak se děti narodí, vztahy se zhorší. Vím, vše že si stanovit pravidla předem, ale jak to chcete řešit se starými rodiči, když oni za chvíli už zapomenout co jsme si například stanovili. Hlavně mi vadí, jejich špína všude na domě (špinavé kliky, vypínače), jak jim to citlivě sdělit, přítel sice stojí za mnou, ale zase říká, že jsou staří atd. dále se obávám, jak to bude, když se o ně budume muset starat, atd. Co mi radíte, jít do toho nebo ne? přítel z té myšlenky bydlet tam neustoupí, nebude bydlet v byte, je tam zahrada vhodné pro dítě atd.a já do budoucna nechci stát mezi ním a rodiči?děkuji za názory ~3~
Odpovědět
Názory k dotazu (11 názorů)
Re: Bydlení s tchyni a tchanem Eva, dvě děti 6.4.2003 21:23
Re: Bydlení s tchyni a tchanem Katka, mimčo na cestě 18.4.2003 19:36
Re: Bydlení s tchyni a tchanem Ivana, 1 dítě 24.4.2003 13:49
Dekuji za Vase nazory a poznatky Linda S. 28.4.2003 11:8
Re: Bydlení s tchyni a tchanem Veronika rok vdaná, mimi v plánu 11.12.2004 18:2
*Re: Bydlení s tchyni a tchanem Radka ,8měsíční synek 9.5.2008 9:58
*Re: Bydlení s tchyni a tchanem Jana 23.11.2011 11:14
Re: Bydlení s tchyni a tchanem lenka 3 deti 7.4.2005 9:15
Re: Bydlení s tchyni a tchanem Radka,8měsíční synek 9.5.2008 9:52
bydlení s tchánovci charlie 27.7.2015 10:53
bydlení s tchánovci charlie 27.7.2015 11:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.