| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Poděkování

30.5.2003 15:26:00 Jana, syn 12 let, dcera 3 roky

Dovolená

Když jsem začla chodit se svým mužem, neustále se snažil, abychom víkendy trávili společně. Byla jsem tehdy rozvedená a žila již delší dobu sama se svým 6-letým synem. On byl též rozvedený s 15-letou dcerou. Podnikali jsme různé výlety, chodili do kina, na výstavy,... Jeli jsme společně na dovolenou k moři, a tam vznikl mezi náma první spor (po půl roce). Poslední den odešel k vodě a nikomu nic neřekl. Vždycky jsme chodili společně. Čekali jsme hodinu, mysleli, že si zašel jenom něco koupit, po té jsme se dozvěděli od sousedů, že je u vody. Po návratu, když jsme známým vyprávěli zážitky, narazili i na naši hádku, jsem s úsměvem řekla, že s ním už nikam nepojedu. Čas plynul. Narodila se nám dcerka. Žili jsme odděleně, manžel jezdil jen na víkendy. I tehdy trval na tom, že na procházky budeme chodit společně. Chtěla jsem, aby aspoń jedno odpoledne šel s malou na procházku sám, byla jsem unavená, starala jsem se o kojence a syna sama. Odmítal, s tím, že chce být s náma každou minutu. Před dvěma lety jsem se k němu a jeho dospělé dceři s dětmi přestěhovala.Začali jsme stavět. Manžel je buď v práci nebo na stavbě. Pouze nedělní odpoledne jsme nechávali na společné procházky. Za celou tu dobu ji hlídal pouze dvakrát tři hodiny, sám s ní byl na procházce asi 10x a nedávno byl s ní sám celý den u svých rodičů a to vždy po hádce. Jinak ji hlídat odmítal. Minulou neděli vzal dcerku na výlet a řekl, že mě sebou nechce. Nebyla v tom žádná hádka. A teď chce s dcerkou odjet na 14 dní sám k moři. Chtěla bych jet se synem taky, ale to odmítá a odvolává se na to co jsem řekla před lety, že s ním už nikam nepojedu. Mám jet s dětma sama a on s naší dcerkou pojede taky sám. Proč se tak začal najednou chovat? Přitom se o dcerku nijak nestará.
Odpovědět
Názory k dotazu (9 názorů)
ZALOZENI RODINY NIKOLKA 6.5.2003 22:19
*Re: ZALOZENI RODINY Linda 7.5.2003 14:24
Dovolená Jana, syn 12 let, dcera 3 roky 30.5.2003 15:26
Nedostatek sexu Nika, 22 let, svobodná 18.11.2003 13:26
*Re: Nedostatek doteků Lůca 13.9.2007 7:52
*Re: Nedostatek sexu Monča 11.10.2008 12:26
**Re: Nedostatek sexu Karel 10.9.2009 16:8
*Re: Nedostatek sexu Karel 10.9.2009 15:19
Problémy Marcela 17.2.2012 10:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.