| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Alergie na bílkovinu kravského mléka

11.1.2005 10:27:29 Aleš

Re: alergie na bílkvinu kravského mléka

Musím posunout názor na to ,že bílkovina z kravského mléka je pro nás dobrá. Výzkum potvrdil, že jsme jediní živočichové, kteří konzumují mléko jiného živočišného druhu. Moc pěkně o tom píše MUDr.Bezděková článek si můžete přečíst na alda.budzdravy.cz - odborné články. I mýtus , že kdo nepije mléko má nedostaek vápníku a podobné obchodní nesmysly které zatěžují náš organismus a navíc. plní ordinace a pharmacie jen kvete.Možná se vám to zdá velmi tvrdé, ale oficialní medicína musí přiznat, že je v háji se svými odbornými teoriemi. Mám svoji zkušenost z atopickým ekzémem který jsem měl od 5ti let a už ho nemám, pravda trápil jsem se do 44 ,ale až jsem se rozhodl hledat jinde než u kožního a alergika tak se výsledky dostavily. Jsem tomu rád a děkuji za tu příležitost. Aleš
Odpovědět
Názory k dotazu (4 názorů)
Re: alergie na bílkvinu kravského mléka Silvie Hrdličková 16.5.2004 22:9
*Re: alergie na bílkvinu kravského mlék... patricie 5.3.2010 11:41
Re: alergie na bílkvinu kravského mléka Aleš 11.1.2005 10:27
Re: Alergie na bílkovinu kravského mléka Radek 8.5.2009 22:48

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.