| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Paní na hlídání

10.6.2005 11:01:38 Pavlina

Citim se bezmocna...

Dobry den.
Jsem mlada maminka s dvouletou dcerkou. Jsem v rozvodovem rizeni, protoze nam to s manzelem neklapalo, bil me a psychycky a financne me omezoval.
Mam pocit ze mu dcerku nemam ani dat ukazat...
MOje duvody jsou takove, kdyz jsme spolu jeste byli o malou se vubec nezajimal, a dokonce me skrz ni jeste vydiral, kvuli tomu aby dosahl toho abych snim spala. Vim ze me hodne dlouho po te co jsem ho opustila jeste moc miloval.
Ale vzdy kdyz jsem k nemu s adelkou prisla vymyslel nejaky podraz jen proto aby mi znesnadnil odchod...dokonce i nekolikrat s malou ujel a ja ji jako kojence nemohla ani kojit...
Musela jsem pred nim utect hodne daleko..jeste ze moje maminka bydli v holandsku, protoze to je ted muj azyl pred nim...
vzdy kdyz se vratim do cech na soudni jednani hraje skveleho otce a chce adelku videt , ja mu to vzdy umoznim..(ted uz ne) , protoze posledni schuzka byla peklo...prisel na zahradu moji sestry s tim ze si tam s adelkou bude hrat... jenze adelka ho videla a hned plakala... a co delal on jen na ni koukal a nic proti tomu nedelal...radila jsem mu a pomahala s tim aby se ho mala uz nebala, ale nic nepomahalo. vzala jsem ji do naruce a on ji pak hladil po zadech, ale mala byla uplne hystericka...hladil dokonce i me a ja se bala mu nejak naznacit ze to nechci...Mam z nej porad ohromny strach a dokonce i ted se klepu..
no pak vzal malou do naruci sam a utikal s ni pryc mala bylatak vystrasena ..snazila jsem se ho zastavit takze jsme oba nakonec zustali stat na silnici a oba jsme drzeli malou...on mi pritom vycital vse a nadaval mi sproste.. moje maminka zavolala policii a ty nas oba odvezli na socialku. adelka s moji mamou mohli zustat doma. to se mi ulevilo....I socialni pracovnice stala za mnou a on predvadel hrozny drama...Skoncilo to tim ,ze jsem s malou ihned odjela zpatky do holandska aby byla mala v bezpeci..
RAda bych se Vas zeptala, jestli muzu nejak dosahnout toho aby Adelka uz nemusela otce videt... opravdu se ho moc boji a po vsech tech zlych vecech co prozila se odemne boji hnout...
Jinak na cizi lidi reaguje zamavanim a usmevem, takze to asi nebude zvykem...
Prosim VAs napiste mi mail jak na to, opravdu potrebuji radu...
Vm ze je to moje vima ze sem si ho nemela brat a radsi ho neudavat jako otce i v mladi mel hodne problemu a byl agresivni,na me byl ale ze zacatku mily.Zacalo to az kdyz se narodila Adelka

S pozdravem PAvlina
Odpovědět
Názory k dotazu (9 názorů)
som este mlada? katka Hankova .bezdetna 25.4.2004 13:35
Citim se bezmocna... Pavlina 10.6.2005 11:1
jak to vlastně opravdu je? veronika černíkova syn 4 měsíce 30.8.2005 12:3
Nevím si rady Alena kurachová 24.7.2006 0:10
*Re: Nevím si rady AFRICANKA 2.5.2009 18:44
*Re: Nevím si rady AFRICANKA 2.5.2009 18:46
psychiatrie petra, na md 3.9.2006 19:21
Nezvladatelné emoce Martin 23.10.2006 9:21
*Re: Nezvladatelné emoce Daniela 9.3.2009 0:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.