| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Paní na hlídání

jak to vlastně opravdu je?

Vážená paní doktorko,
velice mne zajímá Váš názor na určitou věc. Jelikož jsem před otěhotněním podnikala, podnikání jsem nechtěla přerušit. Válčili jsme to jak to šlo. Samozřejmě, že jsem tolik neracovala, ale nelenošila. Teď máme našeho miláčka na sětě 4 měsíce a jsem z něj úplně nadšená. Jenže se chci také vrátit do práce dva dny v týdnu na pár hodin.
Také budu chodit do školy jednou za měsíc v sobotu. Bylo mi od tzv. "arputilých maminek" naznačeno, že syna nechávám příliš babičkám. Přitom je to opravdu jen na pár hodin, Adámek má z toho docela radost a na babičky se vždy moc směje. Je velice vyrovnaný a pohodový. Myslím, že je i ve svém vývoji napřed. Také mi bylo trochu naznačeno, že plavání miminek není tak dobré jak se píše, já si to nemyslím, ale nachci něco pokazit, můžete mi poradit?
Odpovědět
Názory k dotazu (9 názorů)
som este mlada? katka Hankova .bezdetna 25.4.2004 13:35
Citim se bezmocna... Pavlina 10.6.2005 11:1
jak to vlastně opravdu je? veronika černíkova syn 4 měsíce 30.8.2005 12:3
Nevím si rady Alena kurachová 24.7.2006 0:10
*Re: Nevím si rady AFRICANKA 2.5.2009 18:44
*Re: Nevím si rady AFRICANKA 2.5.2009 18:46
psychiatrie petra, na md 3.9.2006 19:21
Nezvladatelné emoce Martin 23.10.2006 9:21
*Re: Nezvladatelné emoce Daniela 9.3.2009 0:9

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.