| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Poradna - Praha

1.6.2006 11:38:26 Milena Vaňková

odchod manžela, nevěra

Dobrý den,
chtěla bych vás poprosit o radu, jak řešit moji situaci. Před půl rokem ode mě a našeho 17 ti letého syna odešel z domku, který jsme si společně postavili, po 19 ti letém manželšství můj muž. Jako důvod uváděl, že už nechce takto žít, ale jak žít chce,mi neřekl. Tvrdil mi, že v tom žádná jiná žena není, ale já jsem teď postupně zjistila, že v tom žena byla. Manžel se nejdříve nastěhoval do domku přítele jeho matky. Tam se však asi po třech měsících nepohodl a nastěhoval se ke své přítelkyni. Je to jeho kolegyně z práce, o 11 let mladší, se třemi dětmi ve věku od 5 do 11 let.
Manžel mi "na rovinu" sám nic neřekl, až jsem se ho zeptala, tak přiznal, že to tak je. Navrhla jsem mu, ať si odzkouší co potřebuje a až bude mít jasno v hlavě, své rozhodnutí mi řekne, že na to rozhodnutí počkám. Po celou dobu manžel přispívá mně a synovi na domácnost a splátky, které máme 2/3 svého platu, protože já bych ze svého výdělku vše nezaplatila. Jemu zbývá na živobyttí cca 5 tisíc korun měsíčně. Rovněž nechce ani prodat domek a rozdělit si peníze na půl, říká mi, že prodat dům by bylo to nejjednodušší, ale na druhou stranu už asi 2 x řekl, že se sem nevrátí.Se synem je v kontaktu, zařídí nám občas i nějaký nákup, pomůže s nějakou údržbou na domě. Když přijede pro syna a někam spolu jdou, já s nimi nesmím, ale když ho doveze, jde dál, dá si kávu, popovídáme si. Prohlíží si zahradu, dům - jakoby se mu po tom stýskalo. Synovi neřekl, že bydlí u přítelkyně, pouze mu řekl, že už nebydlí u své matky.
Vůbec nevím, jak mám jeho chování chápat. Ráda bych, aby se vrátil k nám domů. Nevím, jak se mám chovat. Napsala jsem mu asi 3 sms, kde jsem mu popsala, co cítím . Nevím, jestli jsem udělala dobře. On mi sám od sebe ani nezavolá ani nenapíše. Když volám já, mobil vždy vezme. Mám se snažit o nějaký kontakt nebo jen čekat? (pak ale nevím, zda se nevyplní přísloví "sejde z očí sejde z mysli").
Dnes jsem se s manželem domlouvala na nějakém nákupu, ten on udělá, zítra má přijet za synem a bere ho na večeři. Navrhovala jsem, že když je synův poslední Den dětí, jestli bych se k nim nemohla připojit a jít s nimi, řekl mi, že se mnou nejde, ale až se z večeře vrátí, půjde k nám domů dovnitř.
Moc vás prosím, zda by jste mi pomohl celou situaci rozebrat a poradil mi, jak se chovat dál. Také prosím, aby můj příspěvek nebyl zveřejňován, nerada bych , aby si o mém trápení četla manželova přítelkyně.
Moc děkuji Milena
Odpovědět
Názory k dotazu (16 názorů)
Nevěra, smrt, - vyrovnání se s ní,  28.7.2003 17:30
Re: Nevěra a poradna V Praze Alena (24let), stastne vdana ale nemuzu zapomenout na Xpritele 1.3.2004 23:53
Jak tohle dopadne? Hupik - syn 24 let 7.9.2004 15:27
rozvod Pavel 32, syn 7 15.12.2004 14:57
*Re: rozvod Marek 2 synovia 6 a 1 rok 27.8.2009 9:0
odchod manžela, nevěra Milena Vaňková 1.6.2006 11:38
*Re: odchod a navrat Terezka  15.6.2009 11:47
Re: Nevěra ? Jana 14.8.2006 11:7
Re: Nevěra a poradna V Praze dan 16.10.2007 13:49
Mám podezření, že mě přítel podvádí Petronela 23.6.2008 22:22
Re: Poradna - Praha zoufalec 2.3.2009 15:41
beky-pd@azet.sk Beata Malíkova 22.11.2010 17:34
PROSÍM PORAD TE Hanka h 6.11.2011 20:20
*Re: PROSÍM PORAD TE Petulinkar 9.11.2011 21:22
pauza beruska12341 7.8.2012 9:28
Má to ještě nějakou cenu na návrat? mary2012 14.4.2015 16:10

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.