| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Rychlý rozvod

14.4.2008 22:36:27 Hanka, dluhy manžela

Jak dceři a sobě zajistit střechu nad hlavou????

Dobrý den..!!!
Popíšu situaci...jsem skoro 30 let vdaná, dvě děti 27 a 17 let. Manžel si "nasekal" obrovské dluhy (co mi přiznal okolo 1,5 mil) a podotýkám za mými zády. Je až s podivem, že nikdo ani fin. domy nepotřebovali můj podpis..!!!!Finanční situace došla až tak daleko, že byla exekuce na naší chatu, tu jsem odvrátila a chatu rychle prodala. Manželovi jsem dala půlku, tedy přesně 650 tisíc s tím, že rychle zaplatí ty nejvíce hořící pohledávky a ostatní bude splácet. Chtěla jsem částky rozeslat sama, to rezolutně odmítl a dožadoval se svojí poloviny, tedy jsem vyhověla a pevně věřila, že tak učiní on. Bohužel se tak nestalo a přihlásil se jeden z původ. věřitelů, resp., že podává návrh k soudu, což znamená opět exekuce, ale už na náš družst. byt. To byl pro mne šok. Manžel slíbil, že zaplatí.
Naše manželství neplní žádnou funkci již nejméně 5 let, takže jsem se rozhodla pro rozvod.
Tak se ptám, jestli stačí, aby mi manžel nechal přepsat náš družst. byt na mne, vč. ověř. podpisů. Tedy vlastně i jako vypořádání SJM.
Pokud tak učiní (snad) nebudu spojovaná s jeho dluhy a o byt mě jeho věřitelé nepřipraví???
Evt. co mám proto udělat?????
Snad je alespoň trochu srozumitelné, děkuji za odpoveď
Odpovědět
Názory k dotazu (3 názorů)
Re: rychlý rozvod anaxy 17.8.2006 6:56
*Jak dceři a sobě zajistit střechu nad ... Hanka, dluhy manžela 14.4.2008 22:36
Re:Rozvedené manželství... Eva 18.4.2009 20:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.