| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Bolesti kříže - lumbago

5.1.2009 22:34:03 Lenka

Re: Bolesti kříže-lumbago

Taky mám s tím své zkušenosti a vím,že nejsou nejlepší.Měla jsem dvouměsíční dítě a nebyla jsem schopna pro silné bolesti vystřelující od páteře do nohy postarat se ani sama o sebe,natož o dítě.Navštívila jsem ,jelikož to bylo o svátcích, lékařskou pohotovost s nadějí,že mi trochu uleví a pomůžou. Pomohli mi injekcí,ale to co jsem si vyslechla,tak toho jsem se i po patnácti letech,kdy se mi to vrátilo obávala a neměla jsem odvahu, zajít opět na pohotovost.Pan doktor mi vynadal,že nejsem v ohrožení života.Přitom jsem viděla ,jak pan jde od rozdívaného filmu v televizi.Tentokrát naštěstí jsem natrefila na příjemnou paní doktorku,která asi věděla jak mi je, pomohla mi a ještě dodala manželovi,ať je na mě hodný.Bohužel po minulé zkušenosti jsem trpěla několik dní a to ne jen fyzicky,ale i psychicky,jestli můžu si dovolit za 90 kč někoho obtěžovat pro nesnesitelné bolesti a poprosit o injekci.
Odpovědět
Názory k dotazu (5 názorů)
Re: Bolesti kříže-lumbago ZátopkováD 29.5.2006 22:26
*Re: Bolesti kříže-lumbago Lenka 5.1.2009 22:34
Re: Bolesti kříže-lumbago petr salaj 22.6.2007 20:51
*Re: Bolesti kříže-lumbago Jarda tři kluci 9.2.2009 14:31
Re: Bolesti kříže - lumbago Radka 7.1.2010 11:24

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.