| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Neshody s partnerem, jsem ta špatná?

27.6.2009 11:59:22 Katka

Re: Neshody s partnerem, jsem ta špatná?

Ahoj, když jsem četla Tvůj text a jeho obsah, připadala jsem si jako že to píšu já. Mám taky takový problémy s partnerem, tím Ti chci říct, že nejsi jediná, kdo má takové problémy. U nás je ještě obrovská žárlivost ze strany přítele. Přijde domů a dívá se kolik mám v odkapávači umytých hrnků, jestli u nás někdo nebyl. Musím vysvětlovat, který hrnek jsem na co použila a někdy mu to nestačí a pořád dokola se ptá jakého chlapa jsem tu měla. A přitom žádného. Jsem taky plnoštíhlá a taky mi to dává hodně najevo. Chodím k psychiatrovi, beru léky na uklidnění. Takže když se pohádáme, musím si vzít aspon dvojitou dávku a jdu spát. Na druhý den s ním nemluvím a on dělá, jako by se vůbec nic nestalo. Jsem velice přecitlivělá a všechno mě hned hrozně vezme. Máme spolu i dítě o které se musím před mojím partnerem přehnaně starat, jinak poslouchám, jaki jsem špatná matka a že mi ji vezmou a dostane ji on. Tohle dokáže hodně zabolet. Taky nevím, co mám s tím dělat. Taky nemám sílu odejít. A nevím jak dlouho toho pedanta ještě snesu. Držím Ti palce at to dopadne dobře a at to vše zvládneš.
Ahoj
Katka
Odpovědět
Názory k dotazu (6 názorů)
Re: Neshody s partnerem, jsem ta špatná? králinda 28.5.2009 23:7
Re: Neshody s partnerem, jsem ta špatná? Katka 27.6.2009 11:59
*Re: Neshody s partnerem, jsem ta špatn... Gabina 28.9.2010 22:11
Re: Neshody s partnerem, jsem ta špatná? Helena 15 let vdaná 8.8.2009 21:56
Re: Neshody s partnerem, jsem ta špatná? Kara 4.3.2010 0:15
chlapa nezmenis pavlina 7.1.2011 3:49

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.