| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Má můj vztah šanci?

23.10.2009 8:26:50 Lucka

Re: Má můj vztah šanci?

Dobrý den. Prosím o radu, s přítelem jsme spolu necelé dva roky a máme dvou měsíční holčičku. On byl ale dřív zvyklý chodit často pít, nechávat tam všechny peníze, prostě si užívat. Když jsme zjistili že jsem těhotná, uklidnil se, ale poslední měsíc to začal dělat znovu a já nevím co s tím. V práci mu šéf dluží spoustu peněz, popravdě pomalu jsme neměli na jídlo, ale on přes to šel do hospody a vyčítal mi všechno možné. Když jsem se s ním o tom snažila bavit, řekl mi, že radši jde tam než domů, protože si připadá jako absolutní nula že nedokáže domů přinést peníze. Já mu na to řekla, že proto jsme spolu, abychom to společně překonali. Ale přijde mi že to nechápe. Když mu řeknu, že bych chtěla aby byl s námi doma a ne denně v hospodě, tak jsem ta špatná nakonec já, že dělám scény. Jednou už jsem mu i řekla, že od něj odejdu, jestli to nebude nějak řešit. Jeho zvykem je totiž, že když se pohádáme, tak to ani nedořešíme a on druhý den dělá že nic. a to mi vadí,že si o tom ani nepromluvíme. Nechci od něj pryč, ale proto potřebuju radu. Já sama už nevím co bych měla dělat. Jestli si to mám nechat líbit a dělat že se nic neděje? Mě přece nevadí že jde na pivo, ale kdybychom si to mohli dovolit. Nevím jestli se pletu já? Nemám s kým si o tom promluvit, Prosím Vás o radu. Miluju ho a chci se alespoň pokusit s timhle něco dělat. Předem moc děkuji
Odpovědět
Názory k dotazu (6 názorů)
Re: Má můj vztah šanci? Jana 10.8.2009 21:50
*Re: Má můj vztah šanci? Sonia 13.9.2009 21:58
*Re: Má můj vztah šanci? laura 28.9.2009 13:28
Re: Má můj vztah šanci? Lucka 23.10.2009 8:26
Můj názor vratis 28.8.2010 14:20
Člověk si myslí,že miminko vnese do vzta... Kopíci 4.10.2010 16:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.