| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Neshody s partnerem, jsem ta špatná?

4.3.2010 0:15:19 Kara

Re: Neshody s partnerem, jsem ta špatná?

Ahoj


Z tveho textu jde hruza. Asi nemas vubec nahled, protoze jsi v tom po usi, ale tenhle vztah nikdy fungovat nebude. Jsem s partnerem 11 let a z toho 5 let manzele. Chodime spolu od 16 a za tu dobu jsme se vzajemne natolik zformovali, ze ladime temer ve vsem. Mame uz 2 male deti a ver mi, ze jestli se hadate kvuli uklidu ted, tak ty zkousky, ktere prijdou ve spolecnem zivote budou stokrat tezsi. On ti neni oporou v prkotinach a tezko bude v narocnych situacich. Vim , ze ne kazdy ma to stesti jako ja, ze najde skveleho chlapa, ktery pro svou lasku udela prvni posledni a podrzi ji ve vsem, co v zivote dela, navic je i dobry tata, ale byt s nekym, jen abys nebyla sama, to ne. Samota ve 2 je nejhorsi. A jeste 1 vec, je hezke, ze ma dobry vztah se sestrou, ale dava ji prednost pred tebou. Partner by mel byt vzdy na 1. miste, jinak budou neustale hadky a stejne se jednou kvuli tomu rozejdete. Poradna nema smysl, je ti 19, zivot mas teprve pred sebou a nemas zavazky.
Odpovědět
Názory k dotazu (6 názorů)
Re: Neshody s partnerem, jsem ta špatná? králinda 28.5.2009 23:7
Re: Neshody s partnerem, jsem ta špatná? Katka 27.6.2009 11:59
*Re: Neshody s partnerem, jsem ta špatn... Gabina 28.9.2010 22:11
Re: Neshody s partnerem, jsem ta špatná? Helena 15 let vdaná 8.8.2009 21:56
Re: Neshody s partnerem, jsem ta špatná? Kara 4.3.2010 0:15
chlapa nezmenis pavlina 7.1.2011 3:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.