| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Psychologie těhotenství a raného vývoje dětí (do 3. let věku)

Upozornění:
v této poradně nejsme schopni odpovědět na všechny otázky. Vybíráme proto pouze ty nejzajímavější a ty, na které jsme dosud neodpověděli. (Viz archív). Dotazy, které nebudou do 14 dnů zodpovězeny, budou vymazány. Děkujeme za pochopení.
Na vaše otázky týkající se psychologie těhotenství a raného vývoje dětí (do 3. let věku) odpovídá Ilona Špaňhelová, soukromá psycholožka. Nejvíc se zabývá maminkami, které čekají miminko a raným vývojem dětí. Maminka čtyř dětí.

Poznámka: chcete-li poradit se staršími dětmi, použijte poradnu Mgr. Jitky Jeklové Předškolní, školní a adolescentní psychologie!
Nezodpovězené dotazy
89263

Návštěva jesliček u 18 měsičního dítěte 
( 27.9.2018 14:59:00 Kiki, syn 18 měsíců )

 Dobrý den, máme s manželem 18 měsíčního chlapečka a vzhledem k finanční situaci si potřebuji k rodičovskému příspěvku přivydělat. Naskytla se mi možnost vrátit se do mé původí práce na mé místo, neboť paní na záskok dlouhodobě onemocněla. Do práce bych chodila na 46 hodin v měsíci než budou synovi dva roky. Jesličky mám cca 10 minut chůze od práce. Navštěvoval by je 2-3 týdně od cca 7-do 11:30 hodin. Zbylé dny bychom byli spolu. Může tento režim ublížit chlapečkovi?

Napište váš názor, vaše zkušenosti.

Nezodpovězené dotazy

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.