| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Gynekologie-porodnictví

Upozornění:
v této poradně nejsme schopni odpovědět na všechny otázky. Vybíráme proto pouze ty nejzajímavější a ty, na které jsme dosud neodpověděli. (Viz archív). Dotazy, které nebudou do 14 dnů zodpovězeny, budou vymazány. Děkujeme za pochopení.
Na vaše otázky týkající se gynekologie - porodnictví odpovídá MUDr. Aleš Padrta, primář gynekologicko-porodnického oddělení s Centrem aktivního porodu v Kadani.
Zodpovídány zatím nebudou otázky týkající se antikoncepce a užívání konkrétních léků během těhotenství.
Maminky, pokud se zajímáte o přípravu k porodu, cvičení, aktivní porod a podobné otázky těhotenství, použijte, prosím, poradnu duly.
TIP: Zajímají-li vás také zkušenosti jiných rodičů, nahlédněte do diskuzní skupiny. Nebo si chcete vypočítat datum porodu či podívat se na těhotenský kalendář?
Nezodpovězené dotazy
89251

Bartoliniho cysta 
( 9.1.2018 20:20:43 Jana )

 Dobrý den, kousek od vstupu do pochvy jsem si nahmatala bulku. Byla jsem s ní na gynekologii a tam mi doktorka řekla, že je to cysta bartoliniho žlázy. Na druhé straně ale na sytdkým pysku mám také bouli. Ani jedna nebolím kdybych si ji náhodou nenašla, ani bych o ní nevěděla. V listopadu 2016 jsem prodělala ošklivý porod, kdy jsem si potrhala močový měchýř a přišla o dělohu. Na nohou mám ošklivé křečové žíly a po porodu mi řekli, že je mám i "dole" a právě při porodu jeden praskl. Chtěla bych se zeptat, i když mne doktorka vyšetřovala opravdu poctivě, mikroskopem i ultrazvukem, je možné, že by se spletla a bylo to něco horšího ? Třeba nádor ? Moc děkuji, ale jsem opravdu zoufalá. Mám tři děti a potřebuji být v pořádku, protože mají už jen mě.

Napište váš názor, vaše zkušenosti.

89244

tachykardie 
( 14.12.2017 22:52:05 Radka89 )

 Dobrý den, diagnostikovali mi klidovou sinusovou tachykardii (120-140 tepů), beru betablokátory Egilok, terý mi tep upravuje na 95 úderů za minutu. Plánuji teď otěhotnět. Chtěla jsem se zeptat, jestli mám očekávat nějaké komplikace během těhotenství nebo při porodu a jestli je to důvod pro rizikové těhotenství. Děkuji.

Napište váš názor, vaše zkušenosti.

Nezodpovězené dotazy

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.