| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Láhev na pití pro rok a půl staré dítě

 Celkem 10 názorů.
 \ajuska+3 


Téma: Láhev na pití pro rok a půl staré dítě 

(13.11.2011 20:29:12)
ahoj holky,
jaké používáte láhve na pití pro roční děti.
mám momentálně avent magic cup. je super, ale připadá mi, že už mu pomalu odrůstá. ten s brčkem se mi už kupovat nechce, připadne mi že je to dost peněz zase kolem 70Kč jenom za to brčko a bude ho mít tři měsíce...., navíc jsme ztratili vršek.

chtěla bych už nějakou láhev co vydrží déle. už teda umí pít i z klasických dobrých vod atd. (v podstatě i z hrníčku, ale to je na cesty zatím dost nepraktické:))

takže já bych brala nějakou, která samozřejmě neuvolňuje škodliviny, dá se tam nalít i teplý nápoj, má uzavíratelné víčko, které je vkuse s láhví!!!!, pítko už nemusí být nekapající a může být klasické, nejlépe co se dá mýt i v myčce.
nejraději bych sigg, ale to je mimo moji cenovou relaci:))
nemáte někdo nápad????
jaké používáte Vy???
a máte některá sigg, je opravdu tak dobrý za tu cenu???
děkuji moc za rady.
 \ajuska+3 


Re: lahev na pití pro rok a půl staré dítě 

(13.11.2011 20:33:37)
jo jasně to je fajn levná alternativa, ale já potřebuju i na teplé nápoje, aspon ted v zimě a to by asi nebylo to pravé ořechové.:))
 Hadi a spol 


Re: lahev na pití pro rok a půl staré dítě 

(13.11.2011 21:10:26)
Taky bych byla pro ty lahve z nápojů co se dají koupit :-) No a jestli potřebuješ na ven teplý nápoj a malý zvládá pít z hrnečku, tak si pořiď termosku s hrnečkem na vršku :-) :-) Stejně by ti v klasické flašce ten nápoj moc dlouho teplý nevydržel :-)
 sarmi 


Re: lahev na pití pro rok a půl staré dítě 

(13.11.2011 20:32:34)
hrnecek za stovku z dm, zn. babylove.
 Teodora 


Re: lahev na pití pro rok a půl staré dítě 

(13.11.2011 20:33:13)
Sigg je opravdu dobrá láhev, co tak koupit ji k Vánocům? Pět set korun by se dalo, ne? Nebo nerada dáváš praktické dárky?:-) Jinak můj malý (dvouletý) bratr má pořád kouzelný hrneček z Aventu, ani mi nepřijde, že by už na něj byl velký. A pak ještě láhev z Oriflame, ta je s brčkem, tu má moc rád, protože je na ní auto:-), ale není to moc dobré na cesty, může se vylít.

Jinak doma pije z klasického Rajce apod.
 KlaudieS+M+E 


Re: lahev na pití pro rok a půl staré dítě 

(13.11.2011 20:59:06)
Používáme od Nuku Junior cup, jdou dobře umýt i v myčce.

http://www.nuk.cz/products/productworlds/feedingtime/learning/activecup/index.html?sid=94bf7aa9fd03b4159a61f76eece50728&lang=en

 \ajuska+3 


Re: lahev na pití pro rok a půl staré dítě 

(13.11.2011 21:39:30)
diky, tak ten vypadá dobře.
a dá se do něj dát i teplý nápoj?? nevíš náhodou, nějak to na stránkách není:)
 Urbík 


Re: lahev na pití pro rok a půl staré dítě 

(13.11.2011 21:35:00)
My pouzivame jenom pro obe deti sportovni lahev, momentalne mame cyklistickou lahev od isostaru, maji ji za 70kc v intersportu....u nas jedine cyklolahve, netece to, idealni.
 Sluníčková 


Re: lahev na pití pro rok a půl staré dítě 

(13.11.2011 23:44:50)
Jednoznačně láhev z Tupperware... sice je dražší, ale máme ji rok a půl - denní používání na horné i studené nápoje a nekape, nerozbije se a hlavně neobsahuje škodliviny.....:-)
 Tjorven 


Re: lahev na pití pro rok a půl staré dítě 

(14.11.2011 9:28:45)
Máme levnější variantu lahví Sigg - kupujeme v německém Rossmanu za 3,- Eura. Tady se občas objeví v nějakém marketu nebo ve sportovních prodejnách, podobná bude asi i tam z Intersportu, jak tu někdo psal, že ji má. Ty naše jsou kvalitní, testované, jen se musí po nějaké době (asi čtvrt roku denního používání) vyměnit, pokud se z ní pijí ovocné nápoje, protože se začne olupovat ta vnitřní vrstva, která chrání před kontaktem tekutiny s hliníkem. Ale nemají se do ní dávat horké nápoje (teplé ale běžně dáváme), což ale do Sigg asi taky ne nebo ano? Sigg je určitě ještě lepší, ale osobně bych tak drahou láhev nekoupila, protože často cestujeme, chodíme na různé akce a přeci jenom jsme už asi někde láhev zapomněli, což bych u flašky skoro za 500,- asi hodně těžko rozdýchávala...

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.