| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy trávicího traktu

13.6.2012 7:27:21 Beruška+J02A07T10

Re: Opakované zažívací potíže

můj za týden dvouletý syn má cca od října podobné příznaky jako tvoje dcerka.. ale cca prvně to bylo 1x týdně, prozvracel celou noc z neděle na pondělí, byl kojený a dokud měl v břiše něco jiného než MM, tak všechno zvracel - zvracení smrdělo, jako když mu to v žaludku hnije, průjem byl ošklivý, zapáchající a žlutý, nic se mu nenašlo ani ve stolici, v moči, krvi, výtěr z krku, takto se to opakovala, až jsme nakonec v únoru s těžkou dehydratací skončili v nemocnici na kapačkách, kde se ale taky nic nenašla a ještě nás přiměli se odstavit, protože syn neustále zvracel. Z toho jsme se dostávali tři týdny a od té doby cca po 2-3 týdnech zase zvracení a průjem stejného kalibru, naše dětská nic stále nenachází, tak jsme objednaní za 14 dní gastro - ve hře je potravinová alergie - možná celiakie, mě to trošku připadá, že mu vadí rýže, ale včera byl nákyp a nezvracel.. nicméně předminulý týde zvracel od soboty, v úterý se mu k tomu přidali průjmy a ještě ve čtvrtek zvracel do úterý dobrý a od včera má zase ošklivý průjem, zatím nezvrací. Zuby už má všechny.. takže tam prostě něco je.

starší brácha má intoleranci na laktozu... možná to tam taky bude.. měl totiž v pondělí od brášky trošku zmrzliny - mléčné.. :(

a když už zvrací, tak mu nemůžu dávat rýži ani rýžovou kaši, hned to zvrací..
aktuálně má i kaši bezlepkovou jedem v mlíčku s kaší kukuřičnou, nechci mu to nějak moc drásat, pro případ, že by to byla celiakie.

Jinak pokud zvrací tak dávám actimel - z lídlu - je mnohem levnější 4 stojí 25Kč a jsou šroubovací, takže stačí vypít třeba půlka a taky dávám lacidofil 1x denně, ten se dá koupit v lékárně (já ho mám doma furt, starší ho kvůli té intoleranci používá 2x denně, aby neměl bolesti břicha a střevní obtíže)

Taky jsem na to zvědavá, není to normální aby takhle blinkali a měli průjem, na stravu dost dbám, neříkám, že nedostanou sladký, ale malej všechno jídlo co pozře, je doma uvařené, málo tuku, hodně zeleniny, kvalitní maso..
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Opakované zažívací potíže Ralka 12.6.2012 23:28
*Re: Opakované zažívací potíže Kukurice25+Nik09+Seb12+Dom14. 12.6.2012 23:47
**Re: Opakované zažívací potíže Katka +3 13.6.2012 8:52
*Re: Opakované zažívací potíže zerat 13.6.2012 7:1
*Re: Opakované zažívací potíže Beruška+J02A07T10 13.6.2012 7:27
*Re: Opakované zažívací potíže Gora 13.6.2012 12:31
*Re: Opakované zažívací potíže vlasta 13.6.2012 17:43
*Re: Opakované zažívací potíže Marci31 15.6.2012 12:51

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.