| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

18.1.2013 11:19:00 apollo

Ahoj, přeji všem pěkný nadcházející víkend. U nás přes noc napadl sníh mrzne a na víkend se čekají velké mrazy~a~ až - 20 tak se máme na co těšit.
Dneska jsem v práci skoro sama bez kolegyň mají obě dvě dovolenou. No někdy to tak vyjde když se to sejde. Ale nevadí mi to. Jsem ráda když tady můžu být skoro sama:-)
Dooly děkuji za odpověď už jsem četla. Je to divný nějak jsem se dostala do stavu klidu přestala jsem to řešit a teď nevím jestli to je dobře nebo špatně.~d~ ono to totiž ani jinak nejde to bych se zbláznila, a potom si řeknu, že je to jeho problém a on si ponese následky znáte Boží mlýny? Chovej se ke každému tak jako když se vidíte naposledy. Někdy mi to proběhne hlavou a vím, že po hubě dostal a ještě pořádně dostane.
Konec už to nebudu rozebírat, hezký víkend, ~3~ Dooly už lyžujete?
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
apollo 18.1.2013 11:19
*Re: Pá Dooly. 19.1.2013 10:7

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.