| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Posilování, cvičení, pohyb

10.8.2016 12:43:55 Puma

Cvičení HIIT a tabata

Zakládám téma inspirované tématem o hubnutí v pase. Několik s vás zmínilo cvičení HIIT a Tabata. Pro mne to je naprostá novinka, do včerejšího dne jsem o tom neslyšela.
Jill Michaels znám (podle popisu jsem pochopila, že má blízko HIIT), cvičila jsem vždy jen první třetinu, dál jsem se k tomu nějak nedostala. Myslím, že mě ubíjí každodennost a ačkoli zvládám její náročnější verzi, mám pocit, že mě to dlouhodobě příliš unavuje, a tím i demotivuje.

Prosím všechny ty, kteří s HIIT a Tabatou mají zkušenost, napsali a podělili se o své úspěchy i neúspěchy, dali odkazy na nejlepší cvičení. Budu ráda i za srovnání obou.

Mně se to líbí, zkusím to.:-)

Slupko, myslím že ty jsi dávala odkazy o konstitučních typech s doporučením stravování a rozvržení pohybu. Jestli to máš někde při ruce, dej sem ještě jednou odkazy, děkuju.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Cvičení HIIT a tabata Puma 10.8.2016 12:43
*Re: HIIT a Tabata - figura přestává bý... . . 10.8.2016 13:14
*Re: HIIT a Tabata - figura přestává bý... boba007 10.8.2016 15:17
**Re: HIIT a Tabata - figura přestává ... Mapat 10.8.2016 15:28
***Re: HIIT a Tabata - figura přestáv... boba007 10.8.2016 16:41
*Re: Cvičení HIIT a tabata Puma 11.8.2016 11:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.