| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v tuzemsku

1.2.2020 17:17:59 Monika

Koupání a hospody v Českém ráji

Jak je šeredně, chce se mi plánovat léto ~;) Budeme v půlce prázdnin týden v Českém Ráji (chata mezi Jičínem a Sobotkou). Já to tam dost znám, hodně jsme tam jezdívali na výlety s našima, když jsem byla malá, a i naše děti už viděly většinu "hlavních atrakcí", ale bereme s sebou kamarádku s dětmi a klidně všechno uvidíme znovu plus zkusíme možná i nějaká méně profláklá místa. Nevím ale moc, jak to vypadá v posledních letech s koupáním. My tam byli většinou spíš mimo léto. Většina přírodních rybníků mi přišla děsivě špinavá (jakože pro kachny asi pohoda, já bych tam nelezla), ale někde se, co vím pořád normálně koupe - Jinolické rybníky, Branžež (Komárovský rybník) a mám teoretický přehled i o některých koupalištích (Jičín, Sobotka, Sedmihorky), ale hodily by se mi aktuální informace z posledních let, kde bylo co dobré nebo naopak špatné. Případně typy na nějaká "nenápadná malá koupališťátka", rybníky, tůně a pod? Hlavně tedy v tom prostoru Jičín-Sobotka-Turnov-Lomnice nad Pop. A případně i typy na nějaké dobré hospody příp. občerstvení mimo hlavní turistická lákadla, tam asi cca přehled mám. Díky moc za typy (nebo varování, co nebrat ~;)).
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Koupání a hospody v Českém ráji Monika 1.2.2020 17:17
*Re: Koupání (a hospody) v Českém Ráji lampetra 1.2.2020 18:35
*Re: Koupání (a hospody) v Českém Ráji Lída+2 1.2.2020 18:41
*Re: Koupání (a hospody) v Českém Ráji better 1.2.2020 20:3
*Re: Koupání a hospody v Českém ráji Monika 2.2.2020 19:54
*Re: Koupání a hospody v Českém ráji Eilatt 3.2.2020 20:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.