| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Střední školy

12.2.2020 14:59:07 Gajka + 2

Správný postup při opravě záznamu odpovědi - CERMAT

Chtěla jsem se zeptat, víte někdo, jak má žák SPRÁVNĚ postupovat v této situaci? Žák vyplňuje test na přijímací zkoušky z ČJ, hledá např. odpovědi na otázky, kde má označit ANO/NE. Přečte si to a označí ANO tj. udělá tam křížek, pak si to čte znovu a říká si...jsem to ale pako...tam má být NE a začerní kostičku ANO, tak jak je v návodu a křížkem označí tedy možnost NE. A jde dál. Pak se na konci vrací a kontroluje a zjistí, že tam skutečně mělo být to ANO, že to NE je špatně, že se nechal zmást. Podle mně už pak nemá možnost, jak znovu vrátit do hry to celé začerněné ANO....nebo je taková možnost? např. že někam napíše, platí ANO. Stejná věc se může stát i např. když má označovat v matematici variantu např. písmeno A,B,C,D...označní např. A...pak to přepočítá a začerní A a místo toho označí B, ale pak se k tomu vrátí a zjistí, že A bylo správně.... Naše dítě totiž přesně tohle udělalo v testech na nečisto ~d~
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Správný postup při opravě záznamu odpově... Gajka + 2 12.2.2020 14:59
*Re: Správný postup při opravě záznamu ... ...neviditelná... 12.2.2020 15:5
*Re: Správný postup při opravě záznamu ... Senedra 12.2.2020 15:30
*Re: Správný postup při opravě záznamu ... ...neviditelná... 12.2.2020 15:47
**Re: Správný postup při opravě záznam... Gajka + 2 13.2.2020 11:29
*Re: Správný postup při opravě záznamu ... Ivka (dva kluci) 13.2.2020 14:12
**Re: Správný postup při opravě záznam... Gajka + 2 13.2.2020 16:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.