| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Koronavirus

24.4.2020 10:08:33 Hr.ouda

Klimatizace a nákaza

V souvislosti s tím, že se mají otevírat velké obchody a nákupní centra a další prostory zrovna na začátku teplých měsíců, jsem se chtěla zeptat, jak je to obecně s bezpečností klimatizace?

Už jsem o tom uvažovala v souvislosti s místním Albertem, ale ted, když se pravdepodobně davy lidí včetně nudící se a sociálně frustrované a družbylačné mládeže nahrnou do velkých OC, která bývají také mohutně klimatizována, mi vrtá hlavou, zda lze klimatizaci ošetřit tak, aby to pekně nepřihnojilo šíření nákazy?

Včera jsem si prohlížela fotky z doby španělské chřipky, teplejší počasí tehdy využívali k tomu, že naopak hodně aktivit přenášeli ven, na čersvý vzduch - výuku, úřadování, postele s nemocnými ...

Tak přemýšlím, jaký pokrok v boji s virem přinese otevření obchodních center a velkých obchodů takle na léto, klimatizovaných , podle hesla - asi viru se nedaří v teple a v suchu, tak mu to trochu zchladíme na komfortních 22?
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Klimatizace a nákaza Hr.ouda 24.4.2020 10:8
*Re: Klimatizace a nákaza Epepe 24.4.2020 10:10
**Re: Klimatizace a nákaza Hr.ouda 24.4.2020 10:10
***Re: Klimatizace a nákaza Epepe 24.4.2020 12:55
*Re: Klimatizace a nákaza Vítr z hor 24.4.2020 10:11
*Re: Klimatizace a nákaza Lada2 24.4.2020 10:14
*Re: Klimatizace a nákaza Aninabe 24.4.2020 10:35
*Re: Klimatizace a nákaza Ropucha + 2 24.4.2020 11:2

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.