| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Máme doma školáka

25.1.2021 14:57:22 1kulička

Re: pololetí - jak to zvládáte?

Holky, děkuji všem!
Já jsem po víkendu uklidnila, zjistila, že nejstarší se týká odklad klasifikace v předmětu občanská nauka (tak nějak se to jmenuje) a možná ještě hudebky, kde má sice 9 známek, ale neodevzdala jeden úkol, tak prý není možné jí klasifikovat.~8~
Migrenička - tam nevím kolika předmětů se to týká, řešila jsem s ní 2, tam to odevzdala, jednu práci nějak opakovaně blbě a učiteli hodně vadí její "plagiátorství" = neuvedla zdroje....v bakalářích nic kloudného není a z učitelů se zatím nikdo další neozval, možná to nějak domlouvají individuálně, třídní i ředitel ji nějak hromadně omluvili.
Malá druhačka - přišla jsem jí ještě na jeden průšvih, normálně mi lže a schválně nepřinesla do školy knihu na jeden projekt, přestože jsem jí tu knihu dala (2x) do aktovky! tak jí nějak v době, kdy jsem si obouvala boty ještě vytáhla z tašky! Jako chápete? Ta 4 z pololetky mrzela i učitelku, napsala mi, že ví, že běžné testy a diktáty zvládá a že měla možnost si práci dopsat i další hodinu, ale odmítla to (prý tedy i s jinými dětmi, tak asi nebyla jediná, kdo to měl takto blbě).
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Re: pololetí - jak to zvládáte? 1kulička 25.1.2021 14:57
*Re: pololetí - jak to zvládáte? K_at 26.1.2021 7:42
*Re: pololetí - jak to zvládáte? Yuki 00,03,07 26.1.2021 8:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.