| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Povídání o škole

8.10.2021 11:45:45 vobořilka

Psychické problémy dítěte ve škole

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda tu někdo má zkušenost s psychickými problémy dítěte ze školy..

Dcera 13 let minulý rok po distanční výuce a nástupu do školy,kde se hned sesypaly písemky psychicky zkolabovala..začaly jí úzkosti a pak nebyla schopná do školy ani chodit..bylo jí psychicky i fyzicky zle..běhala jsem s ní po vyšetřeních,co jí je.. neustálé bolesti hlavy, krvácení z nosu, bolesti břicha, bušení srdce, pocení...atd...
Měla omluvenku od psychiatra do školy, jelikož tam nebyla schopná jít..no, paní uč. jí po návratu řekla, že se vyhýbá škole..přitom věděla, jak jí je..~q~
K psychiatrovi docházíme, léky bere, úzkosti jí už zastihly v intervalech cca po dvou letech ve škole,ale nebylo to tak, jako nyní..jsou rána, kdy jí do školy prostě nezvládnu dostat...kvůli tomu mešká, děti jí ani nepošlou co dělaly, paní učitelka se tomu ani nediví...sama mi napíše jen co probírají a učivo k doplnění ne..přijde mi,že nás ještě více dusí~o~

Přestup jinam jsem řešila již o prádzninách, avšak nikde nás nevzali..není místo...,nespadáme bydlištěm..a konečná~o~

nyní by se šlo dostat na ZŠ Waldorfskou, vyhovovalo by jí i to,jak se učí, není tam ten tlak na výkon ..lépe by si vše zapamatovala...byly jsme se tam i podívat, jsou vstřícní..
ovšem zase je problém v legislativě~o~, prostě prospěla... psychické problémy evidentně nikoho nezajímají~o~ modlím se, aby to nějak klaplo,ale už jsem skeptická..
samozřejmě budu dávat zprávu od pediatra a psychiatra do PPP


Řešil jste někdo takovýto problém? Znáte někdo nějakého dobrého psychologa v Praze?Nechci jít někam naslepo..Nejlépe Praha 4

Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Psychické problémy dítěte ve škole vobořilka 8.10.2021 11:45
*Re: psychické problémy dítěte ve škole... Marika Letní 8.10.2021 11:58
*Re: psychické problémy dítěte ve škole... Ennywan 8.10.2021 12:4
*Re: psychické problémy dítěte ve škole... Alena 8.10.2021 12:8
**Re: psychické problémy dítěte ve ško... Monika 8.10.2021 13:46
***Re: psychické problémy dítěte ve š... Alena 8.10.2021 15:30
*Re: psychické problémy dítěte ve škole... Konzerva 8.10.2021 13:0
*Re: psychické problémy dítěte ve škole... Konzerva 8.10.2021 13:4
*Re: psychické problémy dítěte ve škole... 1kulička 8.10.2021 16:57
*Re: psychické problémy dítěte ve škole... vertigo 8.10.2021 18:32
*Re: psychické problémy dítěte ve škole... Ráchel, 3 děti 8.10.2021 19:40

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.